O nás

O nás Firma Top kuchyně zahájila svou činnost v roce 2003. Naším hlavním oborem byl návrh a prodej kuchyňských linek značky Gorenje včetně prodeje spotřebičů. Postupen času jsme na základě poptávky našich zákazníků rozšířili nabídku a začali se zabývat i segmentem dalšího převážně zakázkového nábytku.

Nejčasteji našim klientům vyrábíme na zakázku přesné a vysoce kvalitní vestavné skříně a další nábytek jako jsou například obývací stěny na míru, komody, koupelnové skříně a skřínky atd..

Naší velkou výhodou je dlouholetá zkušenost s prodejem zakázkového kuchyňského nábytku, kterou využíváme při navrhování originálních vestavěných skříní. Velmi dobře si uvědomujeme, že nejlepší reklama je spokojený zákazník.

gorenje


Naše reference:

Velká spokojenost, rychlost kvalita i servis. Skříně jsou přesně tak jak jsme si přáli. Montážníci šikovní a slušný. Děkujeme KV skříním. Dvořákovi – Horní Slavkov 

Vstřícnost a ochota bylo tím hlavním, proč jsme si zvolili firmu KV skříně pro realizaci naší vestavěné ložní skříně. Montáž proběhla bez problému. Vše prostě v pohodě :-). P. Paláček – Nová Role. 

Děkujeme moc, skříně skvěle fungují, jsou prostorné a vypadají perfektně v našem novém baráčku. Poměr ceny a kvality nás přesvědčil. Všude vás doporučujeme. Maxová – Karlovy Vary 

 

Kontaktujte nás!