Otázky

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Odpovědi na časté otázky najdete zde:

Kontaktujte nás!
Otázka: Vyrábíte i jiný nábytek, nebo jenom vestavěné skříně.
Odpověď: Vyrábíme takřka vše z lamina, nebo dýhy. Samozřejmostí je kompletní realizace místností, takže vyrobíme komody, noční stolky, postele, pantové skříně, stoly atd. Prakticky mimo materiálů pro nás neexistuje žádné omezení a vše je samozřejmě na míru dle požadavků zákazníka.
Otázka: Dobrý den, slyšela jsem, že laminové desky z kterých se dělají vestavěné skříně jsou zdraví škodlivé? Je to pravda?
Odpověď: Je to samozřejmě nesmysl, bereme laminové desky od předního rakouského výrobce, který má všechny atesty a certifikáty nezávadnosti. Lamino je v současnosti asi nejpoužívanější materiál pro výrobu nábytku, kuchyní a samozřejmě i vestavěných skříní a dá se říct, že materiály, které se dají koupit na našem trhu, musí tyto certifikáty mít.
Otázka: Jsem z Plzně a chtěla bych dvě vestavěné skříňě do bytu? Děláte i takhle daleko od KV.
Odpověď: Dobrý den, dá se říct, že děláme kdekoliv v rámci Karlovarského a Plzeňského kraje. Konkrétně v Plzni máme prodejnu, kterou můžete navštívit.
Otázka: Děláte vestavěné skříně bez dveří? Mám v novém baráku jednu místnost jako šatnu a přijde mi zbytečné zavírat vestavěné skříně dveřmi, když už mám dveře do místnosti.
Odpověď: Dobrý den, ano samozřejmě děláme i vestavěné skříně bez dveří a děláme i samotné dveře bez skříně. Architekti čím dál častěji myslí v bytech či domech na šatny, což bývá místnost, většinou bez oken vyhrazená pouze jako úložné prostory. Taková místnost se potom obestaví kolem dokola, laicky řečeno, jednou velkou skříní bez dveří. Druhý případ jsou pouze dveře. Zákazníci si nechají staré skříně, sundají z nich pantové dveře a my k nim doděláme dveře posuvné.
Otázka: Dobrý den, jaká je maximální výška posuvných dveří u vestavěné skříně? Pokud chci skříň až do stropu, musím mít nástavce?
Odpověď: Dobrý den, kouzlo vestavěné skříně spočívá právě v tom, že je lze takřka udělat na maximální šířku, výšku i hloubku. U šířky a hloubky dá se říct nejsou žádná omezení. U výšek doporučujeme dělat max. výšku vestavěné skříně bez nástavce, nebo snížení stropu 2700mm, což splňuje 95% místností. Tato výška je max. kvůli dveřím, které na vyšší výšku mají tendenci se prohýbat. Pokud je výška vyšší (např. ve starých domech) dá se samozřejmě vestavěná skříň buďto snížit pro dveře (úložný prostor zůstává na maximum ke stropu), nebo udělat třeba pantové nástavce.
Otázka: Dobrý den, s manželkou bychom měli zájem o konferenční stolek z masivu. Jsou to stolky na obr. 16, 17, 20, s těmi košíky. Jaký je mezi nimi rozdíl, jaká je cena a dodací lhůta. S pozdravem Navrátil Karel
Odpověď: Dobrý den, Vámi vybrané konf. stolky se liší pouze tvarem nohou. Dělají se v různých rozměrech a tudíž mají i různou cenu. Dále se liší druhem použitého masivu, dub, buk, ořech, jádr. buk a borovice. Stolky je možné i namořit do různých barev. Napište mi konkrétní rozměr, pošlu Vám na něj cenu. Dodací lhůta je 6 – 8 týdnů.
Otázka: Dobrý den, chtěla bych udělat šatnu-skříň bez dveří. Uděláte mi návrh, když si přinesu půdorys místnosti? Děkuji. Kačerová
Odpověď: Dobrý den, samozřejmě, že Vám uděláme návrh i kalkulaci na šatnu. Stačí přinést půdorys a vědět, co tam budete ukládat. Návrh i kalkulace je zdarma. Montáž může být do 14 dnů. 
Otázka: Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda by bylo možné nám vyrobit špajzovou skříň? V paneláku nám měnili okna, tu starou špajzku zbourali a manželka potřebuje rychle novou špajzku. Děkuji. Vlček
Odpověď: Dobrý den, samozřejmě, je to možné. Stačí zavolat, náš technik dojede na výměření prostoru, vyberete materiál a během dvou týdnů můžete mít špajzku a zároveň i spokojenou manželku.