Sortiment

Vestavné skříně

S výrobou a montáží vestavěných skříní máme bohaté zkušenosti. Vestavěné skříně mohou ve Vašem bytě působit jako doplnění celkového ladění interiéru nebo naopak, můžou se stát oním dominantním kusem nábytku, který bude každá návštěva obdivovat. Pro inspiraci nahlédněte do naší fotogalerie.

Šatny

Šatna se od vestavné skříně liší zejména prostorem a možností využití vnitřního prostoru. V původních bytových zástavbách je možné vybudovat praktickou a přehlednou šatnu například v komorách a jiných podobných místnostechi. V nových bytech se již se šatnami většinou počítá. S radostí Vám poradíme a pomůžeme navrhnout optimální dispoziční řešení přímo pro Váš byt.

Skříně

Pokud z jakéhokoli důvodu nechcete mít doma vestavné skříně, nabízíme šatní skříně volně stojící. Navrhneme Vám důmyslný systém díky kterému budete mít ve svých věcech přehled a které budou promyšlené. Nakombinujeme vnitřní police, zásuvky, závěsné tyče i různé praktické doplňky.

Ostatní

Pojem „ostatní“ definuje všechny Vaše ostatní požadavky, které se týkají nábytku na míru. Části obývacího pokoje, ložnice, koupelny dětských pokojů atd. Samozřejmostí je funkčnost a vysoká kvalita, stabilita a pevnost. Poradíme Vám s designem, výběrem materiálů i povrchových úprav.

Části skříní

Vnitřní část vestavěné skříně

Pro výrobu vnitřní části vestavěné skříně, neboli vnitřní vestavby, jsou používány lamino desky, dýhované desky nebo lakované desky. Všechny z uvedených nabízí firma TOP kuchyně s r.o. ve vysoké kvalitě a mnoha tradičních i top moderních dekorech a odstínech. Pro inspiraci nahlédněte do našeho vzorníku materiálů pro výrobu vnitřní vestavby vestavěné skříně. Pro vnitřní vestavbu existuje nepřeberné množství doplňků, jako jsou šuplíky, drátěné nebo proutěné koše, různé druhy věšáků a šatních tyčí.

kvskrine_slider (3)

Vnější část vestavěné skříně

Dveře, kování a otvírání to jsou vnější části vestavěné skříně. U dveří bude samozřejmě nejdůležitější bezchybný vzhled a bezchybný chod. K tomu, aby krásný vzhled dveří nebyl jen krátkodobou záležitostí, je nutné vyrábět nejen z krásných, ale také z odolných, snadno udržovatelných a perfektně technologicky zpracovaných materiálů. Naše firma si je vědoma vysokých nároků zákazníků, a proto jsou v naší nabídce dekorů pro výběr dveří jen prověřené materiály, které odpovídají vysokým standardům po stránce estetické i technologické. Nedílnou součástí dveří je kování, které doplní a doladí celkový vzhled dveří přesně podle Vašeho přání.

kvskrine_slider (4)

Dveřní systémy

posuvné dveře v rámu
Jsou vhodné i pro velké šířky skříní. Minimalizují nároky na potřebný prostor před skříní. Umožňují velmi lehký chod dveří z vodící kolejnice. Používají se u šířky dveří 200 – 1200mm a výšky do 2750mm.
skládací dveře v rámu
Umožňují přístup do celého prostoru najednou, jsou vhodné i pro velmi úzké skříně, ideální pro řešení rohových prostorů “L” skříní a pro kombinace s posuvnými nebo otočnými dveřmi. Max. šířka jednoho křídla dveří je 1050mm, výška do 2750mm.
otočné dveře
Umožňují klasické uspořádání dveří při použití stejných typů rámů jako u posuvných dveří. Jsou vhodné pro řešení úzkých prostorů skříní v kombinaci s posuvnými nebo skládacími dveřmi.
rohové skříně
Ideální řešení pro vyplnění a využití rohu Vaší místrnosti.
dělící stěny
Potřebujete předělit místnost nebo jen příložitostně rozdělit prostor? Využijte možnost dělících stěn vyrobených z moderních materiálů, které doplní Váš interiér.

posuvné dveře bezrámové
Dveře jsou jsou z deskového materiálu, bez jakéhokoli rámu, minimalistický vzhled, jsou zajištěny proti průhybu zafrézovanou ocelovou výztuhou. Dveře mají vrchní zavěšení a spodní vedení, standardem je integrovaný systém hladkého otevírání a tlumeného dotahu. K dispozici rovněž motorický pohon- cca 24000,- na dvoudvéřovou skříň.
skládací dveře bezrámové
Dveře jsou jsou z deskového materiálu ( lamino, MDF deska lakovaná), bez jakéhokoli rámu, Výhodou je, že vidíte do celého prostoru skříně. Dveře mají vrchní zavěšení a spodní vedení.
posuvné dveře bezrámové IN LINE
Dveře jsou jsou z deskového materiálu, bez jakéhokoli rámu, minimalistický vzhled, jsou zajištěny proti průhybu zafrézovanou ocelovou výztuhou. Dveře mají vrchní zavěšení a spodní vedení a PŘI DOVŘENÍ JSOU V ROVINĚ, standardem je integrovaný systém hladkého otevírání a tlumeného dotahu. K dispozici rovněž motorický pohon- cca 24000,- na dvoudvéřovou skříň.
skříně do šikmin
I do půdních prostor není problém udělat vestavěnou skříň.
šatny a šatnové systémy
V poslední době jsou velmi oblíbené a moderní šatny s využítím šatnových systémů. Jednoduše a přehledně uložíte veškeré oblečení do malého prostoru.

Dveřní výplně

Pro dveřní výplně je v současné době používané nepřeberné množství materiálů. Od klasických až po velmi luxusní. Záleží na vkusu každého zákazníka. Pro výrobu dveří lze použít klasické materiály jako jsou lamino desky nebo dýhované desky. Vyrábí se ve vysoké kvalitě a v mnoha tradičních i moderních odstínech.
Stále žádanější je výroba dveří vestavěných skříní ze skel a zrcadel. Firma TOP kuchyně s r.o. (provozovatel webu www.kvskrine.cz) nabízí velmi širokou škálu lesklých barevných skel Lacobel, matných barevných skel Matelac a zrcadel. Všechna skla i zrcadla používaná na výrobu dveřních výplní jsou podlepena bezpečnostní folií.
Oblibě se těší i netradiční, přesto velmi vkusné, dveřní výplně s mřížkou. Základní mřížkovaná deska se potahuje mnoha druhy lamin i dýh.
Kazetové a žaluziové dveře jsou vyrobeny z masivu. Lze je lakovat mnoha odstíny, k Vaší plné spokojenosti.
Dveřní výplně z exotických dřevin jako jsou bambus a ratan působí vzdušně a luxusně.

kskrine_slider2 (3)

Materiály pro výrobu, které používáme

Pro výrobu vestavěných skříní používáme nepřeberné množství materiálů – od klasických až po velmi luxusní. Záleží na vkusu každého zákazníka. Ke klasickým materiálům patří lamino desky nebo dýhované desky. Vyrábí se ve vysoké kvalitě a v mnoha tradičních i moderních odstínech.
Stále žádanější je výroba dveří vestavěných skříní ze skel a zrcadel. I v této oblasti nabízíme velmi širokou škálu lesklých barevných skel Lacobel, matných barevných skel Matelac a zrcadel. Všechna skla i zrcadla používaná na výrobu dveřních výplní jsou podlepena bezpečnostní folií.
Oblibě se těší i netradiční přesto velmi vkusné dveřní výplně s mřížkou. Základní mřížkovaná deska se potahuje mnoha druhy lamin i dýh.
Kazetové a žaluziové dveře jsou vyrobeny z masivu. Lze je lakovat mnoha odstíny, k Vaší plné spokojenosti.
Dveřní výplně z exotických dřevin jako jsou bambus a ratan působí vzdušně a luxusně, stejně jako použití například textilu.
Díky vynikajícímu a modernímu strojnímu vybavení jsme schopni Vám vyrobit skříň takřka z čehokoliv.

kskrine_slider2 (5)

Vnitřní vestavba a doplňky

Vnitřní vestavba vestavěné skříně je ta část skříně, která se skrývá za dveřmi – takové srdce vestavěné skříně.

Materiály pro výrobu vnitřní vestavby

Standardním materiálem pro výrobu vnitřní vestavby jsou lamino desky. Jsou oblíbené díky dlouhé životnosti a široké nabídce barev a dekorů. Dalšími používanými materiály jsou dýhované desky a lakované desky.

Co stojí za zvážení?

Rozhodněte se, co ve své vestavěné skříni chcete uchovávat, k čemu má sloužit.
Botník bude mít určitě jiné rozměry a vybavení než šatní skříň. Při navrhování a promýšlení vestavěné skříně máte úplně volné ruce, protože vestavěná skříň je variabilní ve všech rozměrech. Pro vestavěné skříně existuje nepřeberné množství doplňků, které Vám pomohou vytvořit přesně takovou vestavěnou skříň, jakou potřebujete.
Vestavěné skříně poskytují možnosti pro uchovávání nejen oblečení nebo obuvi. Mohou se stát i místem pro uskladnění žehlícího prkna, vysavače, lyží. Jen je třeba na tuto možnost včas pomyslet a navrhnout vestavěnou skříň prostě tak, aby Vám ve všech směrech vyhovovala.

kskrine_slider2 (9)

Kontaktujte nás!